USD
EURO
ALTIN

8 in 1 Adblue Emulator

Adblue emulator ağır vasıta araçlardaki adblue arızalarını gidermek için tasarlanmış cihazdır.  Tır, kamyon, otobüs gibi ağır vasıtaların egzozlarından çıkan zehirli gazların çevre kirliliğinin artmasında önemli rolü vardır. Trafikteki araç sayısının artmasıyla atmosfere daha fazla zararlı gaz salınmaktadır. Bu durumu önlemek için devletler ve otomobil firmaları çeşitli çözümler geliştiriyor. Avrupa ülkeleri araçların sürüm değerlerine sınırlamalar getirdi […]

8 in 1 Adblue Emulator

Adblue emulator ağır vasıta araçlardaki adblue arızalarını gidermek için tasarlanmış cihazdır.  Tır, kamyon, otobüs gibi ağır vasıtaların egzozlarından çıkan zehirli gazların çevre kirliliğinin artmasında önemli rolü vardır. Trafikteki araç sayısının artmasıyla atmosfere daha fazla zararlı gaz salınmaktadır. Bu durumu önlemek için devletler ve otomobil firmaları çeşitli çözümler geliştiriyor. Avrupa ülkeleri araçların sürüm değerlerine sınırlamalar getirdi ve her yıl bu sınırlamalar yeniden değerlendiriliyor. AB normlarını karşılamak üzere otomobil firmaları da yeni araçları adblue-scr sistemiyle üretmeye başladı. Ancak adblue sistemi emisyon değerlerini düşürürken sürücülere çeşitli sıkıntılar yaşatıyor. Bu sıkıntıların yaşanmaması için de adblue emulator cihazı geliştirildi. Avrupa ülkelerinde araçlarda adblue sisteminin olması zorunludur. Bu nedenle petrol ofislerinde adblue sıvısı rahatlıkla bulunabiliyor.

AB normlarını birçok ülke kabul etmiş olsa da ülkelerin bazı bölgelerinde adblue sıvısı bulunmuyor. Bu durum adblue sorunlarının yaşanmasına neden oluyor. Adblue sıvısı azaldığında aracın çekiş gücü düşüyor, sistemde arızalar meydana geliyor. Adblue arızalarının giderilmesi çok zordur ve geçici çözümlerdir. Adblue sıvısı yerine de başka bir sıvı kullanılamaz. Bu nedenle en doğru ve kesin çözüm adblue sistemini iptal etmektir. İşte euro 5 normlarını karşılayacak teknolojilerle üretilmiş olan ağır vasıtalarda euro 5 adblue emulator ile adblue sistemi devre dışı bırakılmakta ve adblue arızaları ortadan kaldırılmaktadır. Euro 5 araçlarda aracı çalıştıran bütün sistemler elektroniktir ve Ecu denen elektronik kontrol ünitesi tarafından yönetilir.

Adblue emulatör aracın kontrol ünitesine bağlanır ve sistem devre dışı kalır. Artık sistemden kontrol ünitesine sıvı seviyesini veya arızaları bildiren sinyaller gitmez. Ecu sistemde sorun olmadığını ve sıvı seviyesinin normal olduğunu varsayar. Adblue sıvısına ihtiyaç duymadan araç yoluna devam eder. Bu yöntem adblue sorunlarına en kesin çözümdür.  8 in 1 adblue emulator birçok araç markasını desteklemektedir. Man, iveco, daf, renault, scania, ford gibi ağır vasıta araçlarına uygun yazılımlar yüklenerek adblue emulatör bağlanabilir. Ecu Emulators firmamızda her marka ağır vasıta araçları için uygun adblue emulator bulabilirsiniz. Uygun fiyatlarla alacağınız adblue emulatör aracınıza kolayca monte edilebilir. Cihazın aracın diğer sistemlerine hiçbir zararı yoktur.

YORUMLAR


    1 YORUM

    • TURGUT 21 Temmuz 2017

      1 4 motor olsaydı iyi satış yapardı

      Cevapla

Sitemizde yayınlanan içeriklerin telif hakları Teknovakit.com'a aittir. Kaynak gösterilmeden, kanuna aykırı şekilde izinsiz olarak kopyalanamaz ve harici yerde kullanılamaz.