Acer Swift 7 (En İnce Dizüstü) Türkiye’de!

Paylaş

İnce bir dizüstü bilgisayar arıyorsanız Acer Swift 7 ile tanışın. Yurt dışında daha önce satışa çıkan dizüstü bilgisayar, Türkiye’ye de nihayet geldi. 1 santimetreden daha düşük inceliğe sahip dizüstü bilgisayar bu alanda bir ilkin ürünü diyebiliriz. Her geçen zaman diliminde daha da incelen teknolojik ürünler arasında önemli yere sahip olan Acer Swift 7, ince yapısının yanı sıra hafifliğiyle de dikkat çekiyor.

Acer’ın ultra ince diyebileceğimiz dizüstü bilgisayarı Swift 7, tek başına gelmedi. Swift ailesinin diğer bir üyesi olan Acer Swift 3’de yine satış için teknoloji marketlerindeki yerini almış durumda. Ürüne sahip olmak isteyenler için iki farklı rengin olduğunu söylemeliyiz. Biri klasik siyah tonlarında, diğeri ise daha iddialı gold renginde. Dış tasarıma sadece incelik değil kullanılan malzeme açısından baktığınızda da hayran kalabilirsiniz. Tamamen alüminyum kaplı olan dizüstü bilgisayar, 13.3″ ekrana sahip. Ekran teknolojisi ise son zamanlar sıkça duyduğumuz IPS panel. Yani yandan veya farklı açılardan baktığınızda görüntü kaybı minimum düzeyde. Bir çok açıdan aynı kalitede görüntüyü alabilmeniz mümkün.

Sadece 9.98 mm Kalınlık!
Acer Swift 7, dünyadaki ilk 1 CM’den daha ince dizüstü bilgisayar olarak ün yapmış durumda. Sadece 9.98 mm kalınlığındaki cihazın hafifliği de dikkat çekiyor. 1.1 Kilogram ağırlığındaki cihaz boyut, incelik, tasarım olarak tam not almış durumda.

7. Nesil İşlemci İle Geldi!
Tabi teknik özellikler de merak ediliyor. Öncelikli olarak bilmeniz gereken, Acer Swift 7, 7. nesil Intel Core i5 işlemciyle geldi. 256 GB SSD, ekstra hız kazandırıyor. Ram ise 8 GB. Fazlasıyla tatmin edici özellikleri bünyesinde barındıran Acer Swift 7’nin fiyatı ise biraz yüksek. 4.449 Liradan satışa çıkan cihazın daha düşük maliyetli olan Acer Swift 3 ise 3.309 TL.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir