USD
EURO
ALTIN

Apple Airpods 779 Lira Fiyatı ile Satışa Çıktı!

Apple Airpods için yapılan spekülasyonlar son buldu. Nihayet Apple kablosuz kulaklığı satışa çıktı. Türkiye fiyatı da merak edilen cihaza 779 liradan sahip olabilirsiniz. Apple TR için online mağazada satış başlarken, Apple Store’larda ise henüz Türkiye’ye gelmiş değil.

Apple Airpods 779 Lira Fiyatı ile Satışa Çıktı!

Son günlerde sorunlar olduğu söylenen Apple Airpods için Apple cevabını verdi! Sorunları nedeniyle çıkması geciktiği söylenen kulaklık az önce Apple tarafından resmi olarak satışa çıkartıldı. Gecikme yaşanması nedeniyle bazı kaynaklara göre senkronizasyon sorunları olduğu söylenen kablosuz kulaklık, sorunsuz ve hatasız olarak satışa çıktı.

iPhone 7 tanıtımında dikkat çekerek tanıtımı yapılan kablosuz kulaklık Apple Airpods, belkide iphone 7 satışlarında olumlu rol oynadı. iPhone 6’dan ne farkı var diyenlerin bu tür ayrıcalıklara sahip olması nedeniyle satış rakamlarını daha yukarı çeken Apple, nihayet bu özelliğin kullanılabilir olmasını duyurdu. Apple online mağazasında satışa çıkan kablosuz kulaklık ABD’de de satışa çıkarıldı. Fakat Avrupa’ya ve Türkiye’ye gelişi için bir süre daha beklenecek gibi. Özellikle Türkiye’ye gelmesinin iki haftayı bulabileceği söyleniyor.

Türkiye Fiyatı 779 TL!
Tabi cihazın tanıtımında dolar bazında fiyat açıklanmıştı. Bir çok ülke Türkiye’den daha ucuza bu ürüne sahip olurken Türkiye malesef bu konuda biraz daha yüksek bedel ödüyor. Vergilerden olsa gerek Türkiye’deki rakam bir hayli yüksek. Bu zamana kadar kablolu kulaklık kullanan Apple iPhone kullanıcıları, yeni kablosuz kulaklığı satın alabilmek için 779 lirayı gözden çıkarmak zorunda.

Eğer 779 lira vererek hemen sahip olmak istiyorsanız Apple’ın internet üzerindeki Türkiye mağazasına giriş yaparak satın alabilirsiniz. Fiyatı şu sıralar biraz yüksek gibi gelse de Apple karşılığını fazlasıyla vereceğini iddia ediyor. Üstün özellikler sunan kulaklığın en büyük özelliği, kablosuz oluşunun yanı sıra çift sinyal alabilen duyarlılığa sahip. Yani iki kulaklığı bir birinden ayrı görevler ile yönetmeniz mümkün. Biri ile telefon görüşmesi yaparken diğeri ile müzik dinleyebilmek gibi.

YORUMLAR


    0 YORUM

Sitemizde yayınlanan içeriklerin telif hakları Teknovakit.com'a aittir. Kaynak gösterilmeden, kanuna aykırı şekilde izinsiz olarak kopyalanamaz ve harici yerde kullanılamaz.