USD
EURO
ALTIN

Apple’dan İlk Airpods Reklamı Geldi!

Apple Airpods için yeni reklam filmini yayınladı. Airpods için aynı zamanda ilk reklam filmi olan video, maliyeti yüksek reklam filmlerinin aksine düşük maliyetle çekildiği görülüyor.

Apple’dan İlk Airpods Reklamı Geldi!

Geride bıraktığımız yılın son çeyreğinde tanıtılan ve satışa çıkan Apple Airpods için ilk reklam filmi yayınlandı. Apple’ın çok şey beklediği, satışlarından da yüksek bir kazanç elde edeceği Airpods, son zamanlar çeşitli tartışmalara maruz kalmıştı. Fakat Apple bunlara aldırış etmeden satışlarını arttırmaya yönelik girişimlerini sürdürüyor. Şimdi de yeni bir reklam filmi ile bir kez daha kullanıcılara tanıtılmak istenen Airpods, neler sunduğunu bizlere kısa bir videoda gösteriyor.

Satışa sunulması dert, sunulmasının ardından yaşanılan problemler ayrı bir dert olarak görülse de Apple markasına güvenen çok sayıda kullanıcı Airpods almayı ihmal etmedi. Zaman içerisinde tasarım bazında pek beklentileri karşılamadığı görülse de sunduğu farklılıklar nedeniyle iPhone kullanıcılarının gözdesi konumunda.

Airpods için uzun süredir beklenen reklam filmi ise bugün yayınlandı. Apple, reklam filminde notalara yer vermiş. Sol anahtarı yerine ise Airpods görülüyor. Aslında beklenenden çok daha düşük bir bütçe ile çekilmiş reklam filmi sizi bekliyor. Gösterişli ve maliyetli reklamların aksine düşük bütçeli basit bir reklam filmi çekilse de Apple kalitesi yine de bu reklamı güzel kılmış görünüyor. En kısa sürede maliyeti daha yüksek, gösterişli bir reklam filminin gelmesini de beklemiyor değiliz.

YORUMLAR


    0 YORUM

Sitemizde yayınlanan içeriklerin telif hakları Teknovakit.com'a aittir. Kaynak gösterilmeden, kanuna aykırı şekilde izinsiz olarak kopyalanamaz ve harici yerde kullanılamaz.