Bembeyaz iPhone 7 Şaşırttı!

Paylaş

Apple, iphone 7 tanıtımının ardından bir süre sonra farklı renk seçeneklerini de sunacağı iddia edilmişti. Bu iddiaların başında ise, jetblack olarak adlandırılan simsiyah modelin beyaza uyarlanmış halinin de geleceği söylenmişti. Apple, bu konuda bir bilgi sunmasa da beklentiler ile birlikte böyle bir düşünce ortaya atıldı. Apple ise bu beklentilere yanıtsız kalmak istememiş olsa gerek iPhone jet white seçeneğini de satışa çıkarmaya hazırlanıyor. Kanıtı ise sosyal medya üzerinden paylaşılan görüntülerde gizliydi.

İlk sunulan görüntü tahmin edileceği üzere Apple’dan değil. Sonny Dickson isimli 30 bin takipçisi olan twitter üyesinin paylaştığı bir videoda iPhone 7 ve iphone 7 Plus telefonlarının bembeyaz modelleri sunuluyor. Parlak bir yapıya sahip olan beyaz iPhone 7’ler çok gösterişli olarak karşımıza çıkıyor.

Arkasındaki Logo Soru İşareti Oluşturdu!
Video olarak paylaşılan görüntülerde dikkatlerden kaçmayan bir detay ise, görüntülerin gerçek bembeyaz iPhone 7 olup olmadığı konusunda ikilem oluşmasına neden oldu. Bilindiği üzere iphone telefonların arka kısmında her zaman Apple logosu yer alıyor. Videoda ise Plus modelinin arkasında Apple logosu var fakat iPhone 7’nin arkasında logo görünmüyor. İlk bakışta acaba ışık yanılması mı diye düşünebilirsiniz fakat bu mümkün değil. Çünkü video çekiminde telefon hareket ettirilerek farklı açılardan görüntüleniyor.

Görüntüleri Hala Görmediyseniz videoyu izleyin!

Eğer görüntüler gerçekse iPhone 7 bembeyaz telefonun arkasında logo olmayacak. Buna pek ihtimal verdiğimizi söylemek mümkün değil. O nedenle görüntüler Apple tarafından doğrulanana kadar muallakta kalacak bir konu olacak gibi. Eğer görüntüler doğru çıkarsa ve logo olmazsa bu satışları da etkileyebilir. Bunun nedeni ise iPhone olduğunun anlaşılamaması. Eğer Apple öyle bir hata yaparsa yeni telefon alacaklar bu durumu da mutlaka göz önünde tutacaklardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir