USD
EURO
ALTIN

BMW 1 Sedan Geliyor!

BMW’nin çok tutulan serilerinden biri olan 1 serisine yeni bir model ekleniyor. Hatchback model serisi olarak bildiğimiz 1 serisi artık bu görünümden sıyrılıyor. Artık BMW 1 serisi sedan olarak da üretilecek.

BMW 1 Sedan Geliyor!

BMW’den son yılların en önemli değişikliği geliyor. BMW 1 serisi, hem Türkiye’de hem de çeşitli bir çok dünya ülkesinde oldukça popüler. Hatchback olarak bilinen ve satılan BMW 1 serisinin artık sedan olarak da yerini alacağı kaydedildi. Bilginin kaynağı ise Çin. Araca dair şimdilik iç tasarımdan görüntüler sunulmuş. Dış tasarıma dair görüntüler henüz yok fakat geldiği an ilk olarak teknovakit.com ailesi olarak sizler bu sayfa üzerinden görebileceksiniz.

BMW 1 Sedan için şuan heyecan söz konusu fakat olumsuz bir durum sizi üzebilir. Çünkü Sedan modeli ilk olarak Çin’de ğretilip satılacak. Yani başka ülkelerde yerini alır mı satılır mı bilinmez. Fakat yoğun bir talep geleceğine kesin gözle bakılırsa mutlaka zaman içerisinde bir çok ülkede ve Türkiye’de de satılacaktır. Sedan BMW 1 için iç kısma dair sunulan görüntülerde çok farklılık olmadığı görülüyor.

bmw-1-sedan

İç dizayna baktığınızda köklü bir değişiklik görünmüyor. Anlaşılan o ki BMW mühendisleri öncelikli olarak değişim yapacağı dış tasarıma yönelmiş. Yani yeni BMW 1 Sedan’da iç dizayn, standar son modellerde olduğu gibi kullanılacak. Dışı ise BMW 3 serisi gibi mi olacak bilinimyor. Fakat 3 serisinden ayrı kılan noktaların bariz şekilde belirgin olması bekleniyor. Aksi taktirde BMW 1 Sedan ile satışlarını arttırırken, 3 serisinde bir kayıp yaşamak istemiyor. 1 Serisi Sedan’ın çıkmasındaki en büyük etken, daha düşük maliyetli Sedan BMW sahibi yapabilmek.

YORUMLAR


    0 YORUM

Sitemizde yayınlanan içeriklerin telif hakları Teknovakit.com'a aittir. Kaynak gösterilmeden, kanuna aykırı şekilde izinsiz olarak kopyalanamaz ve harici yerde kullanılamaz.