Dacia Araçlar 2017’de Yenileniyor!

Paylaş

Son yıllarda Dacia’nın önemli adımları, pazara hakimiyet kuran girişimi şimdi de yükselmesini sağlayacak gelişmeleri ortaya çıkardı. Yakın zamanda gerçekleşecek olan Paris Otomobil Fuarı’na Dacia’nın da katılacağı ve fuarda gövde gösterisi yapmaya hazırlandığı duyuruldu. Yurt içinde de önemli bir rakamda satış yapan Dacia, aile aracı ve ticari araç olarak çok fazla kişiye hitap ediyor. Ayrıca spor modelleri de yine 2015 ve 2016 yıllarında ciddi satış rakamlarına ulaşılmasında önemli rol oynuyor.

2017’de ise Dacia’nın Sandero, Logan, Stepwat gibi modellerinde önemli değişikliklerin olacağı bildirildi. Ön kısmı değiştirmeyi düşünen Dacia, aynı zamanda daha konforlu bir iç hacim sunacak. Ticari araç gözüyle bakılan o imaj ise yavaş yavaş silinecek. Yeni Dacia araçlarda farlar özellikle önemli rol oynuyor. Daha modernize edilmiş led farların geleceği söylense de bu konuya ilişkin net bilgiler henüz sunulmadı.

Aile içi ve ticari araç yenilemesi yapacak olanlar anlaşılan o ki 2017’de Dacia’yı dikkatle izleyecek. Dacia eğer beklenen bir tasarım gerçekleştirirse fiyatında da değişiklikler olacak. Özellikle ticari alanda ucuz ve tasarruflu olması nedeniyle tercih edilirken, artan maliyetler bu konuda Fransız markasını sekteye uğratabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir