USD
5,3536
EURO
6,1081
ALTIN
222,5403

GTA 5 Redux Modu ile Hayat Buluyor!

GTA V için yeni oyun modu “Redux” resmen yayınlandı. Josh ROmito isimli bir oyuncu tarafından geliştirilen mod, yüksek grafik kalitesinin yanı sıra ek özellikler sunuyor.

GTA 5 Redux Modu ile Hayat Buluyor!

Oyun sektörünün lider oyunlarından biri olan Grand Theft Auto için yeni bir mod geliştirildi. Oyuncuların bir süredir yenilik beklediği oyun için geliştirmeyi sunan ise beklediğini yapımcı firmadan bulamayan bir Grand Theft Auto V oyuncusu. Redux ismini verdiği mod, oyunu oynayanlar için yeni bir heyecan olacak. Redux modu için uzun süredir çalışma yaptığını bildiren oyuncu Josh Romito, beklentileri karşılayacak bir mod sunuyor. Özellikle daha yüksek kaliteyi Redux modunda görmek mümkün. Grafiklerde iyileştirmeler yapıldığı bariz şekilde oyuna ilk giriş yaptığınız andan itibaren fark edilebiliyor.

Dikkat çeken özelliklerin başında, farklı modlarda sunulan farklı araçların Redux modunda tek bir yerde toplanmış olması. Bu da oyunun Redux moduna olan ilgiyi mutlaka arttıracaktır. Farklı araçlar nedeniyle farklı modlara geçmek isteyenler için mükemmel düşünüldüğünü söylemek gerekir.

gta-5-redux

Modu geliştiren Josh Romito, redux moduna dair kafasındaki ilk fikir sade ve beklentileri karşılayacak bir mod sunmak. Bu düşünce ile birlikte oldukça sade bir mod giriş ve ayarları sunuluyor. Mod için ayrıca bir trailer da hazırlayan Romito, Redux modu için yüksek bir beklentiye sahip.

GTA 5: Redux Mod Nasıl İndirilir?
Theft Auto V: Redux Modu’nun bilgisayarınızda yer almasını istiyorsanız 3.3GB boyutundaki Redux Mod dosyasını indirmeniz gerekmektedir. Eğer şimdi dosyayı yüklemek istiyorsanız “GTA V: Redux” butonu ile download edilebilir sayfaya geçiş yapınız. Açılan sayfada uyumluluk bilgileri de oyunculara aktarılıyor. Dosyayı bilgisayarınıza indirdikten sonra kurulum ile birlikte oyunu ücretsiz şekilde oynayabileceksiniz.

Oyun hakkında henüz bilginiz yoksa Romito tarafından sunulan trailer görüntülerini izlemeniz tavsiye edilir. Açıkçası oyun modunun başarılı olduğu kadar, trailer da oldukça başarılı. Sadece trailer hazırlanışı için Romito oldukça zaman harcamış gibi görünüyor.

YORUMLAR


  2 YORUM

  • Salih 19 Eylül 2016

   Tam sıkıldık dediğimiz zamanda imdadımıza yetişen bir mod olacak sanırım.

   Cevapla

  • Ferhat 19 Eylül 2016

   İlgi çekici. Denemek lazım.

   Cevapla

Sitemizde yayınlanan içeriklerin telif hakları Teknovakit.com'a aittir. Kaynak gösterilmeden, kanuna aykırı şekilde izinsiz olarak kopyalanamaz ve harici yerde kullanılamaz.