USD
5,2814
EURO
5,9676
ALTIN
224,3274

Honda Civic 2017 Fiyatı Cezbetmeye Devam Ediyor!

Honda Civic 2017 için satış fiyatı belirlendi. Türkiye’deki anahtar teslim fiyatı 75 Bin lira ile 95 Bin lira arasında olacak. Ayrıca yeni Civic LPG seçeneği ile geliyor.

Honda Civic 2017 Fiyatı Cezbetmeye Devam Ediyor!

2017 İçin yenilenen Honda Civic, yeni görünümü ile fark yaratacak! Tasarımda değişikliğe giden otomobil üreticisi Honda, popüler modellerinden biri olan Civic’i yeniden makyajladı. Son çıkarttığı tip ile her ne kadar yüksek satış rakamlarına ulaşmış olsa da bir çok kişi tarafından tasarım olarak yetersiz bulunmuştu.

Honda Civic 2017 İçin daha köklü değişiklikler yapmak isteyen Honda bu konuda ciddi adımlar atarak Civic’in tüm çizgilerini baştan yaratmış durumda. Fiyatı da resmi olarak açıklandı. 2017 Ocak ayı itibarı ile satışa çıkacak olan Civic, farklı bir tasarıma sahip olacak. Tasarımdaki değişiklik sadece dış değil aynı zamanda iç kısmı da yakından ilgilendiriyor. Çünkü konsol tamamı ile yenilenirken, konfor ise çok daha üst noktaya çıkarılmış.

Honda Civic Galerisi Modeller ve Renkler

Sedan ve Hatchback Olarak Geliyor!
Türkiye’de de Honda hayranının fazla olması, 2017 model Civic’in Türkiye pazarında da yer almasında önemli rol oynuyor. Hem sedan hem hatchback olarak sunulacak olan araç iki farklı kasa olarak alınabilecek. Spor otomobil sevenler için Hatchback çok ayrıcalıklı bir model görünümünde olsa da motor olarak yeterli görülmedi. Çünkü Honda Civic’te en yüksek 1,6 motor hacmi yer alıyor. Performans aracı alacak olanlar bu konuda ikilemde kalabilir. Honda’nın ilerleyem zamanda yeni motor seçenekleri sunması beklenebilir.

honda-civic-2017-hatchback

Araç için sosyal medya üzerinde ise bazı tepkiler yer alıyor. Atmosferik motordan şikayetçi olanların yanı sıra beklentileri karşılayacak bir motor gücü olmadığı söylense de, yeni Honda Civic bir çok otomobilden bu konuda daha iyi performans sergileyecek bir motora sahip. Teknovakit.com ailesi olarak aldığımız fabrika veri bilgilerine göre yeni honda civic Maksimum 152 Tork, Maksimum güç 125 PS. Hızlanma ise 100 Km’de 10,6 saniye.

Fiyatı Belirlendi!
Tabi aracın tasarımı kadar fiyatı da merak ediliyor. Bu şık tasarımdaki Honda Civic’e 2017 itibarı ile sahip olmak isteyenler en az 75 Bin lirayı gözden çıkarmalı. Türkiye’de 75 Bin 740 liradan başlayan anahtar teslim fiyatları ile satılacak olan araç, motor ve donanım seçeneklerine göre yükselecek. Araç için 3 farklı motor seçeneği yer alırken, fiyatın 75.740 ile 95.850 TL arasında değişkenlik göstereceği bildirildi. Tabi ek donanımlar maliyeti daha da arttırabilir.

Honda Civic 2017 Güncel Fiyat Listesi İçin Tıklayınız

honda-civic-fiyat-listesi

Satış fiyatı listesinde dikkat çeken ise LPG seçeneğinin olması. Dizel olmadığı için tasarruflu olmayacağını düşünenler, Honda Civic 2017’yi LPG’li olarak alabilecekler. Eğer LPG motor seçeneğini tercih ederseniz başlangıç fiyatı 81 Bin lira olacak.

Kanada’da düzenlenen otomobil fuarında da sergilenen Honda Civic’e yakından bakmak isterseniz video izleyebilirsiniz.

YORUMLAR


    0 YORUM

Sitemizde yayınlanan içeriklerin telif hakları Teknovakit.com'a aittir. Kaynak gösterilmeden, kanuna aykırı şekilde izinsiz olarak kopyalanamaz ve harici yerde kullanılamaz.