USD
EURO
ALTIN

Hoparlör Yastık İcat Edildi!

Japonya’dan yeni üretim! Gece yatarken müzik dinlemeyi daha keyifli bir hale getirecek hoparlör yastık icat edildi. Yastık ile ayrıca görüşme yapabiliyor ve telefon şarj edilebiliyor.

Hoparlör Yastık İcat Edildi!

Teknolojinin bizlere son sunduğu, müzik çalabilen yastık! Bir çok kişi gece yatarken müzik dinlemeyi sever fakat müzik dinlerken kulaklıklardan rahatsız oluyorsanız ve yine de sesin sadece size kadar ulaşmasını istiyorsanız “Cushion” tam size göre. Akıllı yastık olarakta bahsedeceğimiz yastık müzik dinlemenin yanı sıra ufak bazı ihtiyaçları da giderebiliyor. Bunlara en basit örnek ise telefonu şarj edebilme özelliği.

Tasarım olarak ilk görüntülerin yayımlandığı fotoğrafta apple müzik çalar simgesi tasarımını görüyoruz. Fakat tasarım için farklı seçeneklerin olması bekleniyor. Henüz satışı yapılmayan hoparlör yastığın internet üzerinden satışı yapılacağı açıklanırken, fiyatına dair bilgiler yok. Kaç liradan satılacağı da şuan bilinmiyor. Detayların, satışa sunulmasının ardından netleşmesi bekleniyor.

Karbon Deriden Yapıldı!
Yastıkta kullanılan malzeme ultra karbon deri olarak bildirildi. Müzik dinlerken ve uyurken keyif verecek olan yastığın dış yapısı, en az sunduğu özellik kadar detaylı düşünülmüş. Müzik dinlemek isteyenler iki farklı şekilde müzik dosyalarını aktarım yapabilecek. Birincisi bluetooth yolu ile ikincisi ise aux girişi ile. Yani kablolu ve kablosuz iletişim sağlanabilecek akıllı yastıktan dilediğiniz gibi müziklerinizi dinleyebilirsiniz.

Kısıtlı bilgilerin sunulmasına rağmen ön bilgilerin aktarılması dikkat çeken yastık ile sesli konuşma özelliği de yer alıyor. yani gelen aramaları yanıtlayarak konuşabileceksiniz. Veya arama yaptığınızda yastığın içerisindeki ahize ve hoparlör sayesinde görüşmeler yapılabilecek.

YORUMLAR


    0 YORUM

Sitemizde yayınlanan içeriklerin telif hakları Teknovakit.com'a aittir. Kaynak gösterilmeden, kanuna aykırı şekilde izinsiz olarak kopyalanamaz ve harici yerde kullanılamaz.