USD
5,3510
EURO
6,1048
ALTIN
222,3572

Hyundai RN30 Paris’in Gözdesi Oldu!

Paris Otomobil Fuarı tüm hızıyla ziyaretçileri ağırlamaya devam ederken öne çıkan araçlardan biri de Hyundai’nin spor modeli yeni RN30 oldu.

Hyundai RN30 Paris’in Gözdesi Oldu!

Son model otomobillerin kalbi bu günlerde Paris Otomobil Fuarı’nda atıyor. Birbirinden lüks otomobillerin yanı sıra her bütçeye denk gelebilecek model ve markanın yer aldığı fuarda yeni modeller görmek mümkün. Bunlardan bir tanesi de Hyundai’nin spor aracı RN30. Aslında aracın çizgileri i30’u yansıtıyor. İlk bakışta bir çok kişi yeni i30’mu diye düşünmüyor değil. Hatta büyük bir çoğunluk hoş tasarıma kilitlenerek stand detaylarına bakmadığı için bu aracı i30 sanıyor. Fakat öyle değil. Hyundai’nin fuarda ön plana çıkarttığı araç RN30 modeli. Hatchback sport model olan RN30’un sunulan tasarımı kadar renkleri de dikkat çekiyor. Eflatun renginin açık tonları ile birlikte fosforlu turuncunun kullanıldığı otomobil, lüks markalar kadar ilgi görüyor.

Hyundai RN30’u görenler aynı zamanda Type R modelini anımsattığını da bildirirken, otomobilin 2017 yılında satışa çıkacağı söylendi. 375 Beygirlik bir güç ile yer alacak otomobil, tekerleklere tam 333 tork gönderebilecek. Son yılların en önemli performans araçlarından biri olarak görüntülenen araç önümüzdeki zaman diliminde pistlerde boy gösterebilecek niteliklere sahip. Tasarım harikası RN30’un çizgileri ise oldukça agresif. Farlar kadar difüzörler de oldukça dikkat çekiyor. Hyundai’nin RN10 otomobili teknik özellikleri yüksek olduğu kadar donanımsal özellikleri de bir okadar iyi. Ön kısımda iki farklı kameranın olduğu aktarılırken, iç konsol ise sürücüye ayrı bir keyif veriyor.

hyundai-rn30

hyundai-rn-30

hyundai-rn30-otomobil

hyundai-yeni-rn30

yeni-hyundai-rn30

YORUMLAR


    0 YORUM

Sitemizde yayınlanan içeriklerin telif hakları Teknovakit.com'a aittir. Kaynak gösterilmeden, kanuna aykırı şekilde izinsiz olarak kopyalanamaz ve harici yerde kullanılamaz.