USD
5,3536
EURO
6,1081
ALTIN
222,5403

İş Adamlarının Tercihi Renault Talisman Oldu!

Renault Talisman için önemli bir ödül bugün duyuruldu. Yılın en iyi iş otomobili seçilen Renault Talisman, konfor, güvenlik ve kalite gibi standartlarda 9 araçtan daha iyi görüldü.

İş Adamlarının Tercihi Renault Talisman Oldu!

Renault Talisman’a büyük onur! 2016 Yılında Türkiye’ye gelmesi en çok beklenen araçlardan biri olan ve uzun süre beklenen araç, geçte olsa gelmişti. Avrupa’da ise daha erken görücüye çıkan otomobil, bir çok kişi tarafından daha erken deneyimlenmişti. Geçtiğimiz gün Renault Talisman, en iyi Business Car ödülünü aldı. Bu ödül tabiki de iş adamlarının yoğun ilgi göstermesi ve beğenisini almasıyla oluştu. Olumlu geri dönüşlerin fazla olduğu araç 2017 yılındada popüleritesini fazlasıyla gösterecek gibi. Yılın en iyi iş otomobili seçilmesi ise Türkiye’de de makam aracı olarak kullanılmasını tetikleyebilir.

Renault Talisman bu ödüle layık görülürken önemli 9 farklı araçla kıyas edildi. Bu araçlar içerisinde Opel Insignia, Volkswagen Passat, Skoda SuperB gibi araçları sayabiliriz. 9 Aracı saf dışı bırakarak en iyisi seçilmek, Renault’un Talisman’daki başarısını kanıtlar nitelikte. Tabi Talisman’ın diğer renault modellerinden ayırt edici özellikleri çok fazla. Özellikle malzeme kalitesi bazında bir çok modeline kıyasla daha iyi diyebiliriz. Tabi bu da fiyatlara belirgin oranda yansıyor. En baist şekilde örnekleyecek olursak yeni Renault Megane Sedan 63 bin liradan başlayan fiyatlarla satılırken, Talisman 111 Bin lira fiyattan başlayarak satışta. 150 Bin liraya kadar ise donanım seçenekleriyle birlikte yükselen bir fiyatı var.

Tabi sadece malzeme kalitesi ile bu ödülü almadı. Yakıt tüketimi, konfor, güvenlik donanımı ve çevreci bir kimliğe sahip olan aracın popüler olmasını etkileyen diğer faktörler olarak sıralayabiliriz. Talisman’da çok farklı konfora dair özellikleri görmek de mümkün. Yeni ödülle birlikte Talisman, 2017’de de yüksek satış rakamlarını görecek gibi.

YORUMLAR


    0 YORUM

Sitemizde yayınlanan içeriklerin telif hakları Teknovakit.com'a aittir. Kaynak gösterilmeden, kanuna aykırı şekilde izinsiz olarak kopyalanamaz ve harici yerde kullanılamaz.