USD
EURO
ALTIN

Kahvenizi ve Çayınızı USB ile Her Zaman Sıcak Tutun!

Genelde toplumumuzda insanlar hep rahat bir meslek, yani masa başı işi istemiştir. Bu mesleklere sahip toplulukların, işlerini yaparlarken yanında çay ve kahve gibi içecekler tüketmeleri olmazsa olmazlarındandır. Bu durumlarda aynı şekilde bu içeceklerin soğuması da maalesef kaçınılmaz olabiliyor. İşte tam da bu derde adeta deva olan, Thanko tarafından üretilen USB ısıtıcıları, hayatınızdan büyük bir meselenin […]

Kahvenizi ve Çayınızı USB ile Her Zaman Sıcak Tutun!

Genelde toplumumuzda insanlar hep rahat bir meslek, yani masa başı işi istemiştir. Bu mesleklere sahip toplulukların, işlerini yaparlarken yanında çay ve kahve gibi içecekler tüketmeleri olmazsa olmazlarındandır. Bu durumlarda aynı şekilde bu içeceklerin soğuması da maalesef kaçınılmaz olabiliyor. İşte tam da bu derde adeta deva olan, Thanko tarafından üretilen USB ısıtıcıları, hayatınızdan büyük bir meselenin ortadan kalmasına yardımcı oluyor. Bu alet ile kahve ve çayınız en az 4 saate kadar kendi sıcaklığını muhafaza edebiliyor. Bu da insanların isteklerini yerine getiriyor. Özellikle soğuk havaların baskın olduğu bu zamanda, insanlar kahve ve çay gibi sıcak içecekleri daha çok tercih ediyorlar. Sıcak içilmesi gereken bu içeceklerin, soğuk içilmesinin de pek bir faydasını görmek mümkün değildir. Geliştirilen bu alet ile işe konsantrenizi verdiğinizden dolayı soğuyan içeceğinizi sıcak tutacak çözümler üretilmiş.

USB Gücüyle Çalışan Isıtıcı

USB bağlantısı ile çalışan ısıtıcı her zaman kahve ve  çayınızı sıcak içmenizi sağlıyor. Üstelik muazzam bir ısı korumasına da sahip. Bu alet içeceklerinizi kaynatmaya lüzum görmeden, içebileceğiniz kadar sıcak olan bir derece de bırakıyor. Power Bank’a sahip olan kişiler, USB ısıtıcıyı bilgisayara bağlanmaya ihtiyaç duymadan 4 saate kadar süren bir etki bırakırken, bunu sadece 4 dakika gibi ufacık bir zaman diliminde gerçekleştirebiliyor. USB çay ısıtıcısı ve USB kahve ısıtıcısı ile bunları yapmak adeta bir kabloyu takmaya bakıyor. Taşıma sıkıntısı çekilmeyecek bu alet ile iş yerinizde çayınız veya kahveniz hep sıcak kalacak. Bunun yanı sıra ise bu alete çok cüzi bir miktarla sahip olacaksınız.  26 dolar karşılığında aldığınız bu aleti tabiri caizse ömür boyu kullanabileceksiniz.

YORUMLAR


    0 YORUM

Sitemizde yayınlanan içeriklerin telif hakları Teknovakit.com'a aittir. Kaynak gösterilmeden, kanuna aykırı şekilde izinsiz olarak kopyalanamaz ve harici yerde kullanılamaz.