USD
5,3536
EURO
6,1081
ALTIN
222,5403

Koleos Sonbahar’a Kaldı!

Renault tarafından 2016 yılında çıkarılacak olan yeni modeli Koleos’un sonbaharda pazara sunulacağı açıklandı! Merak uyandıran otomobil için beklentiler yüksek.

Koleos Sonbahar’a Kaldı!

Renault markasının en iyi modellerinden birisi olacak olan Koleos son teknoloji ile donatılmış ve gerek tasarımı gerek iç dizaynı ile pazarda büyük ilgi göreceği düşünülen araçlardan bir tanesidir. Renault otomobil pazarının büyümesi ve lüks araçların yollara çıkması ile diğer markalara iyi ayak uydurmuş ve pazarda adını eksik etmemiş kaliteli markalardan bir tanesidir.

Renault’un yeni Koleos modelinin dört tekerinde de çekiş özelliği olacak. En dikkat çekici özelliklerinden birisi şüpehesiz ki budur. Aracın tekerlekleri ve sürüş kabiliyeti oldukça iyi ayarlanmış durumda ki her türlü araziye kolay adapte olabilmekte ve olabildiğince sürüş keyfini sürücüye yaşatmaktadır. İç dizayn düzeni için Renault firması yeni Koleos modelleri üzerinde büyük emek sarf etmiş görünüyor ki aracın içerisi hem geniş hemde oldukça konforlu olarak ayarlanmış.

Global Piyasa

Renault Koleos modeli sadece Türkiye’de satışa sunulmayacak. Global bir araç olduğu için pek çok ülkede oldukça iyi satışların yapılması beklenmektedir. Renault pek çok ülkede en çok tanınan ve en lüks olarak görünen markalar arasında yer almakta olup yaz ayları itibari ile Koleos modelinin Latin ve Körfez ülkelerinde satışa sunulması bekleniyor.

Türkiye’de ise Koleos modelinin 2016 yılı son çeyreği yani Sonbahar aylarında pazarda satışa sunulması beklenmektedir. Konfor ve tasarım bakımından oldukça iyi olan Koleos modelinden beklentiler yüksek.

 

YORUMLAR


    0 YORUM

Sitemizde yayınlanan içeriklerin telif hakları Teknovakit.com'a aittir. Kaynak gösterilmeden, kanuna aykırı şekilde izinsiz olarak kopyalanamaz ve harici yerde kullanılamaz.