USD
EURO
ALTIN

Nissan Pulsar Uygun Fiyatı ile Türkiye’de!

Nissan Türkiye’nin yeni hamlesi Pulsar! Daha önce Avrupa’da satışı gerçekleştirilen Pulsar, Türkiye’ye de adım attı. Geçte olsa gelen Pulsar’ın fiyatı da oldukça cazip. Tasarım ve iç dizayn ise beğeni aldı.

Nissan Pulsar Uygun Fiyatı ile Türkiye’de!

Nissan’ın şehir otomobilleri çatısı altında daha önce Avrupa’da yer verdiği modeli Pulsar’ı Türkiye’ye getirdi. Bu günlerde satışa çıkan yeni Nissan Pulsar, yıl sonuna denk gelen çıkış tarihi ile uygun fiyatı ile de dikkat çekiyor. Hatchback model olan Pulsar, rakip otomobillerden farklı bir tasarım ile karşımıza çıkıyor.

Farklı motor sçeenekleri bulunan otomobilde ilk dikkat çeken tartışmasız tasarım. Eğer Nissan Pulsar’ı inceleme fikriniz varsa otomobil sizi kendine aşık edebilir. Modern tasarım sadece dışında değil iç kısımda da kendini gösteriyor. Her rengin ağırlığını kaldırabilecek şıklıkta tasarlanmış Pulsar, geniş iç hacmiyle de ön planda. Bagaj payı da sizi memnun edecek. Nissan Pulsar için 3 farklı donanım seçeneği bulunuyor. N-TEC, VISIA ve TEKNA ile farklı opsiyonlarda Pulsar almak mümkün.

1.2 ve 1.5 Motor İle Geldi!
Nissan Pulsar 1.2 benzinli ve 1.5 dizel motor ile geldi. Benzinli 1.2 motor 115 ps motor gücüne sahipen, 1.5 dizel motor ise 110 ps güç sunuyor. 1.2 Motor seçeneğinde iki farklı model yer alıyor. Bunların birinde 190 maksimum tork olarak belirtilirken, diğerinde maksimum tork 165 Nm olarak aktarılmış. Dizel 1.5 motor için maksimum tork 260nm. Nissan Pulsar fabrika verilerine göre maksimum yapılacak hız ise 190. 100 Km hıza ise 10.7 ile 12.7 arasında motor seçeneğine göre hızlanma söz konusu.

Yakıt tüketimi de ideal değerlerde. 1.2 Benzinli motor ile şehir dışı 4.3, şehir içi 6.3, karışık kullanımda ise 5 litrelik yakıt harcıyor. Dizel motor seçeneğinde ise tabiki yakıt tüketimi daha az. Şehir dışı 3.3 olarak belirtilirken, şehir içi ise 4.1. Karışık kullanım 3.6 litre. Tabi bu rakamlar fabrika verileri ve bu değerleri yakalamak biraz güç olsa da fabrika verilerinin olabildiğince aşağı seviyede olması, Pulsar’ın yakıt tasarrufu bir araç olduğunu da gösteriyor.

nissan-pulsar-ic-kisim-konsol

Kendine Hayran Bırakır!
Otomobil sürüş keyfini yüksek doruklarda hissettirebilir. Bunun için de iç kısım oldukça hoş dizayn edilmiş. Otomobili kullanırken gözünüze takılan ön konsol, sizin durmadan konsola bakmanıza neden olabilir. Ön panelde bir multimedya ekran, onun üzerinde klima kanalları, alt kısımda ise kontrol düğme ve tuşları yer alıyor. Malzeme kalitesi ise fazlasıyla göze çarpıyor. Konforu arttıran diğer özellikler arasında teleskopik direksiyon, direksiyondan kontrol, hız sabitleyici ve sınırlayıcı, kararan dikiz aynası, akıllı anahtar, anahtarsız çalıştırma.

YORUMLAR


    0 YORUM

Sitemizde yayınlanan içeriklerin telif hakları Teknovakit.com'a aittir. Kaynak gösterilmeden, kanuna aykırı şekilde izinsiz olarak kopyalanamaz ve harici yerde kullanılamaz.