USD
5,3471
EURO
6,0876
ALTIN
214,3965

Nissan X-Trail İlgisi Artıyor!

Nissan X-Trail yeni tasarımı ve uygun fiyat avantajlarıyla yılın son aylarında en çok ilgi gören SUV modeli araçlardan biri konumunda. Yüksek güvenlik kalkanı ile çok daha güvenli bir yolculuk vaad ediyor.

Nissan X-Trail İlgisi Artıyor!

SUV segmentinde kıyasıya bir yarış yaşanıyor. Bir çok otomobil firması 2016 yılının son günleridne SUV segmentine ağırlık veriyor. Bunun nedeni ise SUV segmenti araçlara olan ilginin her geçen gün daha fazla artması. Yoğunlaşan trafik aynı zamanda daha fazla güvenlik önlemlerinin alınmasına sebep oluyor. Bu düşünceyle birlikte daha büyük araçların daha fazla güven sağladığı düşüncesi de bir çok araç satın alacak kişiyi SUV segmentine yöneltiyor.

İlgi uyandıran SUV araçlardan biri de Nissan X-Trail modeli. 2017 Yılı öncesinde tamamen yenilenen X trail modeli, daha fazla koltuk imkanı da sunuyor. 7 Koltuklu olabilecek şekilde kullanılabilen Nissan X-Trail, sunduğu geniş iç hacmi ile bir çok geniş ailenin beklentisine cevap niteliğinde.

Yeni Nissan X-Trail otomobili merak edenler öncelikle bu araçta yüksek konfor, yeni teknoloji ve teknolojinin getirdiği dikkat çekici özellikler bütünlüğünün sahibi oluyor. Yeni yapısı araca çok daha modern bir hava kazandırmış diyebiliriz. Ayrıca panoremik cam tavan, gökyüzünü seyretmeniz için de müthiş bir şölen sunuyor.

nissan-x-trail-ic-hacim

SUV sınıfındaki en iyi taşıma kapasitesi olduğu söylenen Nissan X-Trail, adeta bir güvenlik kalkanına sahip. İşte o kalkanı oluşturan güvenlik özellikleri!

Otomatik Çarpışma Önleciyi Teknoloji!
Araç kullanırken en istemeyeceğiniz şey kaza yapmak. Öndeki araca çarpma riski oluşan durumlarda araç sizi sesli ve görüntülü olarak uyarır. Eğer bu uyarılara sürücü tepki vermezse aracın otomatik fren sistemi devreye girerek aracı yavaşlatır ve olası bir kaza önlenir.

nissan-x-trail-2017

Güvenlik önlemlerinden biri de şerit uyarıcı sistem. Eğer gittiğiniz yolda şerit ihlali yaparsanız araç sizi uyaracaktır. Yeniden şeride girmeniz için yapılan uyarı, araçta bulunan dikkat çekici bir başka özellik. Tabi bunlara ek olarak çok daha fazla güvenlik sistemi de araçta bulunuyor.

Otomobilin motor özelliklerine baktığımızda 1.6 Dizel motor bizleri karşılıyor. Ayrıca motor gücü 130 HP olarak sunuluyor. Farklı donanım paketlerine sahip olan aracın fiyatı 117 Bin 350 liradan başlıyor. Listede en pahalı Nissan X-Trail ise 157.500 TL olarak geçiyor.

YORUMLAR


    0 YORUM

Sitemizde yayınlanan içeriklerin telif hakları Teknovakit.com'a aittir. Kaynak gösterilmeden, kanuna aykırı şekilde izinsiz olarak kopyalanamaz ve harici yerde kullanılamaz.