Otomobil Testleri ve İncelemeleri Sitesi

Paylaş

Otomobil dünyası 2018 yılına hızlı girdi. Araba fiyatlarındaki artış, yeni model araçların sergilenmesi ve piyasaya girmeyi bekleyen otomobiller gün saymaya devam ediyor. Hal böyle olunca Otomobil piyasasındaki hareketlilik tüm hızı ile devam ediyor. Ancak önüne geçecek gibi gözüküyor. Sürekli bitmek bilmeyen kampanyalar ile kullanıcısının dikkatini üzerine çekmeyi başaran otomobil firmalarının yeni geliştirdiği satış stratejisi ile 0 faizli kredi imkanı sunmaya devam ediyor.

Vatandaşların çok fazla ilgisini çeken kampanyalar kullanıcının bir nebze dahi olsun yüzünü güldürmüş durumda. Fakat araba fiyatlarının son 6 aylık dönem içerisinde zamlanmış olması sebebi ile bu tür kampanyalar ne yazık ki eskisi kadar rağbet görmüyor. Kısa süre önce Talisman modelinin en yüksek donanım ile satılan modeli 160 bin tl’den satılırken şuan 206 bin tl civarında satılıyor olması vatandaşın alım gücü konusunda sıkıntıya  düşürüyor ve ikilemde bırakıyor. Hal böyle olunca vatandaş doğrudan ikinci el piyasasına yönleniyor.

Bugün sizlere tanıtımını yaptığımız site sayesinde bundan sonra otomobil kampanyalarının sıklıkla paylaşıldığı ve en güncel otomobil testlerin yapıldığı siteden bahsedeceğiz.

Bu güzel internet sitesine ulaşmak için bu bağlantı linkle tıklayarak ; https://www.otomobiltest.com site hakkında geniş bilgi sahibi olabilir sitedeki bütün araba testleri okuyabilirsiniz.

Otomobiltest.com sitesi kısa süre önce yayın hayatına başlaması ile birlikte bu kısa süre zaman zarfına rağmen adında çokça söz ettirmeyi başardı. Site yaptığı objektif, tarafsız incelemeler ve otomobil testleri sayesinde kalitesini her geçen gün zirveye taşımaya devam ediyor. Sitenin güçlü yorumcularından olan Serhat Atilla kardeşim otomobil piyasasını içinde yetişmiş büyümüş birisidir. Kendisinin bu denli bilgi, birikim ve deneyiminin bu şekilde bir portal ortamında aktarıyor olması araba tutkunları için olumlu bir gelişme olarak görüyorum.

Kısa süre önce sitede paylaşılan Volkswagen Passat modeli hakkında yapılan çok detaylı bir test sizlerle paylaşmak isiyorum 2018 Volkswagen Passat Fiyat Listesi, Özellikleri, Yakıt Tüketimi isimli konuyu okumanız markanın Passat modeli hakkında olumlu olumsuz her türlü soruya cevap olacaktır.

Otomobil testlerinden bu kadar bahsetmiş son olarak sitede sıkça paylaşılan Otomobil Testleri ve İncelemeleri şu kategorinden takip edebilir site hakkında her türlü fikir, görüş ve önerilerinizi bizi aktarabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir