Paris Otomobil Fuarı Kapılarını Açıyor!

Paylaş

Aylardır beklenen yılın son çeyreğinde düzenlenecek olan Paris Otomobil Fuarı başlıyor! Bir çok dünya markasının gövde gösterisi yapacağı, yenilenen modellerini tanıtacağı Fuar, dünyanın şuan en büyük ilgi odağı halinde. Aynı zamanda dünyanın en prestijli otomobil fuarlarından biri olan Paris’de dünya markaları standında ziyaretçileri bekleyecek. Paris Otomobil Fuarı’nı bir çok ülkenin önemli iş adamlarını da ağırlayacak. Adeta zenginler platformuna dönüşecek fuar 1-16 Ekim boyunca açık olacak. Fuar ilk günlerinde önemli bir kalabalığı ağırlaması bekleniyor.

Tam 16 Gün Sürecek!
Ekim ayının yarısı süresince açık olacak fuar görsel bir şölen sunacak. Fuar’da 50’yi aşkın otomobil markasının yer alacağı tahmin edilirken bir çok marka 2017 için hazırladıkları yeni tasarımlarını sunacak. Fuar’ın bu yıl da yeni otomobillerin yanı sıra mankenleriyle de yine çok konuşulacak. Adeta görsel şölen niteliğinde düzenlenen fuara gitme imkanınız varsa mutlaka kaçırmamanız tavsiye edilir.

Elektrikli Otomobiller Ön Planda!
Paris Otomobil Fuarı’nda her ne kadar markalar gövde gösterisi yapıyor olsa da tasarımın yanı sıra özellikler de önemli etkileşim alabilir. Benzinli araçların yanı sıra ileri teknoloji kullanan araçlar son yıllarda daha fazla ilgi odağı oluyor. Bu araçlar arasında ise elektrikli araçlar yine farklı değerlendirilecek. Tasarruf ve doğa dostu arabalar da bir çok marka tarafından standlarında yer verilecek. Smart bu konuda bir adım öne çıkmış görünüyor. Fuardaki yelpazenin geniş olması fuarı ziyaret edecekler için ise ayrı bir deneyim yaşatacak. Çünkü fuarda ticari araçların yanı sıra suv ve sport modeller de yer alacak. Türk lirası cinsinden hesaplandığında 50 bin liraya alınacak otomobiller de fuarda sergilenecek 5 Milyon Tl’ye alamayacağınız otomobiller de. Bu da fuarın en dikkat çeken yanlarından biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir