USD
5,3472
EURO
6,1034
ALTIN
221,8840

Paris’i Kasıp Kavuran 9 Otomobil!

Paris Otomobil Fuarı açıldı! Bir çok markanın yer aldığı fuar yeni otomobiller ile birlikte eski modellerin yeni tasarımı ile sergileniyor. İşte fuara damgasını vuran en lüks otomobiller.

Paris’i Kasıp Kavuran 9 Otomobil!

Paris Otomobil Fuarı kısa sürede otomobil tutkunlarının aklını almış durumda. 16 Ekim 2016’ya kadar açık olacak fuar binlerce kişiyi ağırlamaya devam ediyor. Dev markaların yer aldığı fuarda düşük bütçeli araçların da yer alması dikkat çekiyor. İlgi odağı konumunda ise pahalı lüks otomobiller yer alıyor. Teknovakit ailesi olarak Paris Otomobil Fuarı’nda yer alan en etkileyici 17 aracı seçtik. Bir çok markanın tasarımlarını sergileyerek adeta durduğu yerde yarış yaptığı fuar, ilk günlerinde yüksek ziyaretçi aldı. Dacia, Renault, Fiat, Peugeot, Hyundai, Opel, Skoda gibi düşük bütçeli popüler markaların tasarımlarını yenilediği ise dikkat çekti. Clio, Megane, Duster, Sandero, Egea gibi modellerde yenilikler olduğu görüldü.

Lüks markalar arasında ise farklı bir yarış hakimdi. BMW, Mercedes, Audi, Ferrari, Honda, Lexus, Mazda, Maserati, Porsche, Toyota en gözde markalar olarak ilgi çekti. Bu markalar arasında ise en çok model sunan Mercedes olurken, standı hiç boş kalmadı. İlginin erken saatlerde başlayarak geç saatlere kadar sürdüğü, soluksuz heyecan veren otomobillere gelin bir de daha yakından bakalım.

1-Porsche GT3 Cup: Porsche modelleri arasında en fazla dikkat çekeni oldu!
porsche-gt3-cup

2-Mercedes AMG Roadster GT2: Tasarım ve rengiyle uzun süre ziyaretçilerin kendisine kitlenmesini sağladı.
mercedes-amg-roadster-gt2

3-Mercedes AMG GLC Coupe 43: Farklı SUV modellere benzetilse de donanım olarak çok büyük farklılıklar sunuyor.
mercedes-amg-glc-coupe-43

4-Lexus IS: Farklılık yaratan markalardan bir olan Lexus, IS modeli ile fuarın en gözde otomobillerinden biri.
lexus-is

5-Honda Civic HB: Türkiye ve dünyada özel bir hayran kitlesi olan Honda, civic modelini yeniledi. Sedan ve HB seçenekleri ile Türkiye’de de satışta yerini alıyor.
honda-civic-hb

6-Ferrari GTC4 Lusso: Fuar’ın en görkemli araçları arasında ilk 3’te yer alabilecek nitelikte diyebiliriz. Görenleri hayran bırakıyor.
ferrari-gtc4-lusso

7-BMW i8 Protonic: Bir çok tasarımı geride bırakan bir tasarıma sahip olan Protonic, tasarım olarak en fazla farklılık sunan otomobil konumunda.
bmw-i8-protonic

8-AUDI A5 Sportback: Kalitesi ve çizgilerinden ödün vermeyen Audi, A5 Sportback modeli ile boy gösteriyor.
audi-a5-sportback

9-Alfa Romeo Giulia Veloce: İtalyan marka da çizgilerini korumayı tercih eden bir tasarımla fuardaki yerini almış durumda.
alfa-romeo-giulia-veloce

YORUMLAR


    0 YORUM

Sitemizde yayınlanan içeriklerin telif hakları Teknovakit.com'a aittir. Kaynak gösterilmeden, kanuna aykırı şekilde izinsiz olarak kopyalanamaz ve harici yerde kullanılamaz.