USD
EURO
ALTIN

Samsung Galaxy Tab S3 2017

Bildiğiniz üzere Samsung, son zamanların en teknolojik ve yaratıcı cihazlarını çıkaran, teknoloji firmaları arasında, ilk sıralarda yer alıyor. Özellikle şık tasarımları ve yüksek sistemsel ve teknik özellikleri ile üretmiş olduğu cihazlar, insanlar tarafından sevilerek satın alınıyor ve kullanılıyor. İşte Samsung’un son çıkarmış olduğu tablet modeli olan Samsung Galaxy Tab S3 modeli, şimdiden bir sürü insanın […]

Samsung Galaxy Tab S3 2017

Bildiğiniz üzere Samsung, son zamanların en teknolojik ve yaratıcı cihazlarını çıkaran, teknoloji firmaları arasında, ilk sıralarda yer alıyor. Özellikle şık tasarımları ve yüksek sistemsel ve teknik özellikleri ile üretmiş olduğu cihazlar, insanlar tarafından sevilerek satın alınıyor ve kullanılıyor. İşte Samsung’un son çıkarmış olduğu tablet modeli olan Samsung Galaxy Tab S3 modeli, şimdiden bir sürü insanın merak ettiği, cihazlar arasında yer alıyor. Sistemsel olarak çok güçlü ve kaliteli özelliklere sahip olacağı tahmin edilen ve olası olan Galaxy Tab S3 tablet modeli, şimdiden teknoloji haberleri camiasında, popüler bir yer alıyor. Tabii ki, popüler bir haber konumunda olan Samsung’un yeni modeli Samsung Galaxy Tab S3 özellikleri ve detayları da, en az üretilmesi kadar merak edilen konular arasında yer alıyor. Sizde Samsung Galaxy Tab S3 detayları ve özellikler nelerdir? Samsung Galaxy Tab S3 ne zaman çıkacak? gibi soru ve düşüncelere sahipseniz, yazılarımızı okumaya devam ederek, tüm sorularınıza ve düşüncelerinize, açıklık getirebilir ve Samsung Galaxy Tab S3 tablet modeli hakkında, detaylı ve ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy Tab S3 Sistemsel Özellikleri ve Detayları

Yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi, Samsung’un yeni tablet modeli olan Samsung Galaxy Tab S3 modelinin, sistemsel özellikleri ve detayları, teknoloji haberleri arasında popüler bir konumda yer alıyor. Kesin ve net bir bilgi olduğunu belirtememek ile beraber, Samsung Galaxy Tab S3 sistemsel özelliklerini ve detaylarını belirtecek olur isek;

4GB RAM

Snapdragon 820 İşlemci

9.6 İNÇ ve 2048×1536 Çözünürlükte Dokunmatik Ekran

Android 7.0 Nougat İşletim Sistemi

12 Megapiksel Kamera

5.6 MM Kalınlık

LTE ve Wİ-Fİ Özelliklerin Sahip, İki Farklı Model

gibi özelliklere sahip, güçlü ve sistemsel çalışması kaliteli ve yüksek olan Samsung Galaxy Tab S3 modelinin, çıkış tarihi hakkında henüz kesin ve net bir bilgi belirtilmemiş olmak ile beraber belirtebiliriz ki, Samsung Galaxy Tab S3 modelinin 2017 yılının ilk 3 ayı içerisinde çıkacağı söylentisi, teknoloji haberleri arasında dolaşıyor.

YORUMLAR






    0 YORUM

Sitemizde yayınlanan içeriklerin telif hakları Teknovakit.com'a aittir. Kaynak gösterilmeden, kanuna aykırı şekilde izinsiz olarak kopyalanamaz ve harici yerde kullanılamaz.