USD
EURO
ALTIN

Süper Ay’ı Böyle Görüntülediler!

Süper Ay bu akşamı farklı aydınlatıyor. Türkiye ve dünyadaki bir çok fotoğrafçı şuan Ay’ın en güzel görüntüsünü elde edebilmek için kıyasıya yarışıyor. Kimileri ise bu anın tadını çıkarmayı tercih ediyor.

Süper Ay’ı Böyle Görüntülediler!

Son günlerin beklenen anı şu dakikalarda yaşanıyor. Süper Ay olarak adlandırılan ve nadir şekilde karşılaşılan bu durumu görüntülemek isteyen fotoğrafçılar adeta seferber oldu. Ay, bu akşam normalden biraz daha büyük dolunay şeklinde bizleri selamlıyor. Sosyal medyada ise Süper Ay’ı görüntüleyenler fotoğraflarını paylaşmaktan geri kalmıyor. En iyi çekilenler arasından bazılarını ise sizler için seçtik.

En güzeller özgün fotoğrafçılar tarafından çekilirken, otomobil firmaları da bu konuda hassas davranmışlar. Süper Ay’ı fırsat bilen otomobil firmaları araçlarını ay karşısında sergiledi. Bunlardan biri de Ford. İşte Bilimsel olarak daha önce açıklanan Süper Ay’ın yaşandığı dakikalardan güzel görseller.

super-ay-ford

Yağız Karahan tarafından çekildiği belirtilen fotoğraf, bu gecenin en iyisi olmaya aday. İstanbul’da çekilen fotoğraf sizi mest edebilir.
super-ay-resimleri

Süper Ay olur da Anıtkabir’de görüntülenmez olur mu! İşte gecenin bir başka anlamlı Süper Ay fotoğrafı.
super-ay-anitkabir

İstanbul’da en erken çekilen Süper Ay görüntülerinden biri de oldukça görkemli bir görüntü sunuyor.
super-ay-istanbul

Tabi Süper Ay sadece Türkiye’de görüntülenmiyor. Yurt dışında da ilgi yüksek.
yurtdisi-superay

YORUMLAR


    0 YORUM

Sitemizde yayınlanan içeriklerin telif hakları Teknovakit.com'a aittir. Kaynak gösterilmeden, kanuna aykırı şekilde izinsiz olarak kopyalanamaz ve harici yerde kullanılamaz.