USD
EURO
ALTIN

Super Mario Run Android Sürümü

Oyun geliştirici Nitendo ios platformundan sonra android içinde Super Mario Run adlı hepimizin bildiği efsanevi mario oyunu kullanıcılar için sunmaya hazırlanıyor. Super Mario Run henüz google playde indirilebilir durumda değil. İsterseniz kayıt yaptırabilir ve oyun yayına girdiğinde hızlı bir şekilde haberdar olabilirsiniz. Süper Mario Run Android sürümü ne zaman yayınlanacak? Yayınlanan görselleriyle oyunseverleri şimdiden bir […]

Super Mario Run Android Sürümü

Oyun geliştirici Nitendo ios platformundan sonra android içinde Super Mario Run adlı hepimizin bildiği efsanevi mario oyunu kullanıcılar için sunmaya hazırlanıyor. Super Mario Run henüz google playde indirilebilir durumda değil. İsterseniz kayıt yaptırabilir ve oyun yayına girdiğinde hızlı bir şekilde haberdar olabilirsiniz.

Süper Mario Run Android sürümü ne zaman yayınlanacak?

Yayınlanan görselleriyle oyunseverleri şimdiden bir hayli heycanlandıran Suğer mario run android oyununun 2 hafta içerisinde google playde yerini alması bekleniyor. Oyun yayınlanır yayınlanmaz sizlerle yine burada Süper mario run bölümleri, süper mario run püf noktaları, super mario run bölüm geçme,super mario run apk  gibi tüm detayları sizlerle paylaşacağız.

YORUMLAR


    0 YORUM

Sitemizde yayınlanan içeriklerin telif hakları Teknovakit.com'a aittir. Kaynak gösterilmeden, kanuna aykırı şekilde izinsiz olarak kopyalanamaz ve harici yerde kullanılamaz.