Toptan ve En Ucuz Paykasa Kart Satış Bayiisi

Paylaş

Alışveriş konusunda siz de interneti normale oranla daha çok kullanıyorsanız sanal kart sisteminden sık sık faydalanabilirsiniz. Kredi kartı limitleri kişilerin ekonomik durumuna göre belirlendiği için her zaman yeterli derecede olmayabilir. Bu nedenle sanal kart sayesinde dilediğiniz harcamayı yapma şansınız olacaktır. Birden fazla Paykasa kartı kullananlar için özel olarak verilen toplu fiyat siteler üzerinde kampanya şeklinde müşterilere sunulmaktadır. Ayrıca firmaların kendi sistemleri dahilinde komisyon indirimi de söz konusudur. Eğer toplu ve en ucuz Paykasa kart alımı yapmak istiyorsanız detaylı bir şekilde araştırma yapmanız önerilmektedir. Güvenilirlik ve satış temsilciğine yetkisi bulunan sayfalar üzerinden satın alma işlemi gerçekleştirmeniz her anlamda fayda sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Türkiye’nin En Güvenilir Paykasa Satış Şirketlerinden Biri Olan “ http://besakart.com “ ile Alışverişlerinize Güven Katmanın Tam Vakti .

Sahip Olduğunuz Sanal Kartları Kullanım Detayları

 

Toptan alım yaptığınız sanal kartları sevdiklerinize hediye edebilir ve onların da kullanmasını sağlayabilirsiniz. Almış olduğunuz her bir kart adına size gönderilen 16 haneli E-pin sayesinde sizin paylaştığınız kişilerde bu kartları kullanabilmektedir. Ön ödeme şartı söz konusu olduğu için herhangi bir sınırlama yaşamadan dilediğiniz sayıda kart alabilirsiniz. Ayrıca sizden herhangi bir kişisel bilgi talebinde bulunulması da söz konusu değildir. İnternet ortamında gerçekleştirilen neredeyse bütün alışverişlerde ödeme yöntemi olarak Paykasa kullanmanız mümkündür. Kredi kartınızın yurtdışı kullanımına yetkisi olmadığı için alamadığınız bütün ürünleri dünya genelinde kullanılan Paykasa sayesinde alabilirsiniz.

Paykasa Bozdurma Detayları ve Hesaplama Yöntemi

 

Size ait olan Paykasa kartınızı dilediğiniz her zaman canlı destek üzerinden bozdurma talebinde bulunma hakkınız vardır. Bu işlem için herhangi bir şart ya da sınır bulunmamaktadır. Güncel döviz kuru üzerinden belirlenen hizmet bedeli kesintisi dahilinde istediğiniz kadar Paykasa bozdurma işlemini yapabilirsiniz. Böylelikle Euro kuru artış gösterdiği zamanlarda kazanç elde edebilir ve hizmet bedeli kesintisini de kayıp olarak yaşamamış olursunuz. Hediye ettiğiniz kartlar için de 16 haneli şifrenin doğru girilmesi dahilinde yakınlarınız da bu fırsattan yararlanabilmektedir. Limit seçenekleri satın alma talebinde bulunduğunuz firmanın genel kuralları eşliğinde size sunulur. Kişisel durumunuza uygun olan limit seçeneklerinden istediğinizi seçme konusunda tamamen özgür bırakılmaktasınız. Bozdurma şartlarında kalan bakiye üzerinden hesaplamayı o günün Euro kurunu öğrenerek kontrol edebilirsiniz. Hesap işletim ücreti için yapılacak olan kesinti firma tarafından size bildirilmesi zorunlu olan bir detaydır.

Türkiye’de Tercih Ediliş Listesine Göre Güvenilir Şirketler Arasında Yer Olan “ https://paykasakartsatis.org/bozdurma “ Üzerinden Bozdurma İşlemlerinizi Güvenli Şekilde Yapabileceğiniz Adreslerden Biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir