USD
EURO
ALTIN

Toyota C-HR Fiyatı Uygun Bulundu!

Türkiye’de üretilen ilk Hybrid otomobil olan Toyota C-HR, son günlerin en fazla popüler olan otomobillerinden biri konumunda. Aykırı iç ve dış tasarımı, uygun fiyatı rağbeti arttıracak.

Toyota C-HR Fiyatı Uygun Bulundu!

Toyota C-HR için biraz sınırların ötesine geçmiş bir tasarım desek çok yanılmayız. Karşımıza 20 tane yeni model SUV araç dizseler görsel anlamda en farklı detayları göreceğimiz otomobil Toyota C-HR olacaktır. Bu günlerde ise artan bir ilgi söz konusu. Özellikle reklamların da etkisiyle daha fazla kesim tarafından duyulmaya başlanan Toyota’nın yeni aracı, gerçek mi diye düşünürmüyor değil. Çünkü aykırı bir tasarımla geldi. Hem de Türkiye’de üretiliyor.

Yeni Toyota C-HR, fiyatı ve tasarımı ile 2017’nin en çok ilgi gören otomobillerinden biri olmaya aday. Konsept otomobil şeklinde karşımıza çıkan yeni C-HR, büyük tekerlekler ve alçak duruşu ile çok çekici. Cam ölçülerine baktığımızda daha düşük bir hacimde yer kapladığı görülüyor. Bu da araca farklı bir hava katmış. Led farlar ise daha agresif bir görüntü kazandırmış. Peki Toyota C-HR teknik özellikleri ile fiyatını kıyasladığımızda sizce ortaya ne gibi bir sonuç çıkıyor? Genel bilgilere geçmeden önce şunu belirtmek gerekir ki fiyat olarak çok cazip!

toyota-c-hr-ic-konsol

Toyota C-HR Özellikleri
Aracın ölçüleri önden arkaya 4 metre 36 cm, en ise 1 metre 79.5 cm. Aracın motor seçenekleri ise önemli farklılıklar içeriyor. Çünkü benzinli motor seçeneğinin yanında Hybrid seçeneği var. Bir çok otomobilde görmediğimiz bu teknoloji 1.8 Hybrid elektronik motor ile sunuluyor. Diğer seçenek ise 1.2 Benzinli.

Hybrid motor seçeneğinin en büyük avantajı tabiki de çevreci olması ve düşük yakıt tüketimi sağlaması. Fabrika verilerine göre yakıt tüketimi 100 Kilometre’de sadece 3.8 litre.

toyota-c-hr-ozellikleri

Toyota C-HR Fiyatı!
Bu tasarımda bir araç için tahmin yapmanızı istesek sanıyoruz çok farklı tahminler gelirdi. Rakamı isabet ettirmeniz ise oldukça zor. Çünkü 83.850 Lira’dan başlayan fiyatlarla satılıyor. Tabi benzinli model. Eğer Hybrid tercih etmeyi düşünürseniz minimum rakam 98 Bin lira. Donanım seçenekleri ve farklı paketler almak isterseniz fiyat biraz daha artıyor.

Araçtaki teknolojik donanım ise oldukça fazla. JBL müzik sistemi, çok farklı şekilde konumlandırılarak müzik dinlemeyi maksimum keyifte sunuyor. İç dizayn tam anlamı ile konsept araçlarda gördüğümüz mükemmel stilde karşımıza çıkıyor. Dış tasarım için de aynısını söylemek mümkün.

YORUMLAR


    0 YORUM

Sitemizde yayınlanan içeriklerin telif hakları Teknovakit.com'a aittir. Kaynak gösterilmeden, kanuna aykırı şekilde izinsiz olarak kopyalanamaz ve harici yerde kullanılamaz.