Ubisoft’dan 7 Ücretsiz Oyun!

Paylaş

Ubisoft oyuncuları sevindirmeye devam ediyor. 30. Yılı nedeniyle oyun dünyasında önemli farklılık yaratarak bir çok oyunu ücretsiz sunma girişiminde bulunan Ubisoft, son ücretsiz oyununu geçtiğimiz hafta açıklamış ve Assassin’s Creed III olduğunu duyurmuştu. Konuya ilişkin detayları “Ubisoft’un Son Ücretsizi Assassin’s Creed III başlığında bulabilirsiniz. Son olarak sunulacak ücretsiz oyun olduğunu belirtmemize rağmen Ubisoft’un ara ara sürprizler yapabileceğini de ilk olarak teknovakit ailesi olarak sizlere duyurmuştuk. Nitekim sürprizler sandığımızdan erken geldi. Yıl boyunca her ay farklı oyunları ücretsiz olarak indirme immkanı tanıyan firma, yeni yıl öncesinde yine bir güzellik yaptı ve kısa süreli bazı oyunları ücretsiz platforma taşıdı.

Tam 7 Oyun Ücretsiz Oldu!
Oyunlara ilgisi ve yönelimi olanlar kesinlikle Ubisoft’un 30. yıl gerçekleştirdiklerini 2017’de de gerçekleştirmesini bekleyecek. Mümkün mü bilinmez fakat Ubisoft’un elinde olan bu durum gerçek olmaya yakın. Nitekim 30. yıl kutlamaları sona ermesine rağmen sürprizler devam ediyor. Şimdi sıkı durun. Ubisoft tam 7 müthiş oyunu ücretsiz olarak an itibarı ile indirmeye açtı. Hafta sonuna girmeye hazırlandığımız bu gün, hafta sonunu evde oyun oynayarak geçirmeyi planlayanlar için paha biçilemez.

Hangi Oyunlar Ücretsiz?
Ücretsiz olarak sunulan oyunların ilgi çeken ve çok popüler oyunlardan olması da heyecanı katlıyor. Yılın öne çıkan oyunlarını listesek mutlaka ücretsiz indirmeye açılan oyunların da ismini görmemiz mümkün olurdu. An itibarı ile indirebileceğiniz oyunların listesini vermek gerekirse:

Assassin’s Creed III (Aralık Ayı ücretsizi)
Beyond Good and Evil
Far Cry 3: Blood Dragon
Prince of Persia
Rayman Origins
Splinter Cell
The Crew

Sadece 2 Günlük!
bedava dağıtılan oyunlar için tabi Ubisoft bir tarih belirliyor. Normalde 1 ay kadar ücretsiz dağıtım yapan firma, bu kez 7 oyun için sadece 2 günlük bir zaman tanımış durumda. Son gün 18 Aralık 2016. Eğer 18 Aralık tarihine kadar indirme işlemini yapmazsanız bu hakkı kaybedersiniz. Sistemden bir oyun değil istediğiniz tüm oyunları indirmeniz de mümkün.

Nasıl Sahip Olabilirim?
Ubisoft hakında yeterli bilgiye sahip değilseniz oyunu indirmek için ne yapacağınızı da bilmiyorsunuz demektir. Fakat sandığınızdan basit şekilde indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İlk olarak Ubisoft’un Uplay uygulamasını bilgisayarınıza indirin. Uygulamayı indirip kurduktan sonra açın. Ardından “News” bölümünü göreceksiniz. Orada karşınızda “Get 7 Free Games” şeklinde bir başlık çıkacak. Ve aradığınız 7 ücretsiz oyun karşınızda indirmeye hazır sizi bekliyor olacak. Ücretsiz dağıtımı yapılan oyunlar yıl içerisinde de ücretsiz olarak dağıtılmıştı. Şimdi ise oyunları kaçıranlar için yeni bir şans.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir