USD
EURO
ALTIN

Wart Thunder – İnceleme

Gün geçtikçe ve zaman ilerledikçe, popülerliğini kademe kademe yükselten Wart Thunder, oyun içerisindeki yenilikleri ile ve 2.Dünya savaşı canlandırması ile, bir çok oyun severin ilgi odağı halini alıyor. Piyasada ücretsiz hizmete sunulan Wart Thunder oyununu hemen indirebilir ve sizde nostaljik ve gerçekçi bir savaş oyunu oynayabilirsiniz. Oyun temasını belirtecek olur isek, oyun 1.Dünya savaşında gerçekleşen […]

Wart Thunder – İnceleme

Gün geçtikçe ve zaman ilerledikçe, popülerliğini kademe kademe yükselten Wart Thunder, oyun içerisindeki yenilikleri ile ve 2.Dünya savaşı canlandırması ile, bir çok oyun severin ilgi odağı halini alıyor. Piyasada ücretsiz hizmete sunulan Wart Thunder oyununu hemen indirebilir ve sizde nostaljik ve gerçekçi bir savaş oyunu oynayabilirsiniz. Oyun temasını belirtecek olur isek, oyun 1.Dünya savaşında gerçekleşen top, tüfek ve kılıçlı savaşların azaldığı, 2. Dünya savaşını andırıyor. Andırıyor dememiz bile yetersiz kalacaktır. Bu yüzden biz andırıyor yerine, 2.Dünya savaşı canlandırması olarak tabir edelim. Oyun grafik ve animasyon kalitesi ile, oyuncularını oynarken eğlendirirken, oyun konusu ile de, çok güzel sosyal mesajlar veriyor. Her ne kadar oyun içerisinde savaş ve aksiyon yüklü olsa da gerek sade ve klasik müzik yapılandırılması ile, gerek de animasyon ve grafik kalitesi ile, popüler savaş oyunları arasında yer alıyor.

Wart Thunder Savaş Oyunu

Yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi Wart Thunder, 2. Dünya savaşı temasını canlandıran, müthiş bir uçak savaş oyunu. Oyun içeriğinde çeşitli ülkelerin savaş uçaklarını kullanabiliyor ve o bayrak altında savaşabiliyorsunuz. Savaş ve FPS oyunlarını daha önceden oynamış kişilerin, kolaylık ile oynayabileceği Wart Thunder, oynadıkça refleksleri ve vücut algılarını da, harekete geçiren ve geliştiren bir savaş oyunu. Wart Thunder yorumları arasında her daim olumlu olarak benimsenen ve belirtilen hususlardan bir tanesini belirtecek olur isek, oyun içerisinde ki, grafiklerin, animasyonların ve müziğin çok gerçekçi ve kaliteli olduğunu belirtebiliriz. Wart Thunder incelemesi yapılırken, çoğu oyundan, grafik ve animasyon olarak gerçekçi içeriğe ve tasarıma sahip olan Wart Thunder, gün geçtikçe, oyuncu sayısını ve popülerliğini arttırmayı başarıyor. Sizde ücretsiz olarak,Wart Thunder oynayabilirsiniz ve en gerçekçi ve popüler savaş oyunları arasında yer alan Wart Thunder’ın keyfini çıkarabilirsiniz.

 

YORUMLAR


    0 YORUM

Sitemizde yayınlanan içeriklerin telif hakları Teknovakit.com'a aittir. Kaynak gösterilmeden, kanuna aykırı şekilde izinsiz olarak kopyalanamaz ve harici yerde kullanılamaz.