USD
EURO
ALTIN

Xiaomi’nin Yeni Hedefi ABD!

Xiaomi yeni etkinliğini ABD’de düzenleme kararı aldı! ABD teknoloji pazarında da yer almak isteyen Çin firması, önümüzdeki yıl bir çok ülkeye açılmayı planlıyor.

Xiaomi’nin Yeni Hedefi ABD!

Çin’in yükselişteki değerlerinden biri olan Xiaomi, hedef büyülttü! 2016 Yılının en hızlı büyüyen markası görünümünü yansıtan Çin firması, gelişimini sürdürüyor. Bir çok teknolojik ürünü yüksek kalite ve düşük fiyat ile sunan Xiaomi, şimdi ise Çin dışına açılmayı planlıyor. Daha önce bir çok ülkede yavaş yavaş yer alan marka, ithalatçı firmalar tarafından isteğe bağlı şekilde getiriyorlardı. Fakat Xiaomi artık kendi belirleyeceği ülkelerde teknoloji marketlerde yer alacağını duyurdu.

İlk Hedef ABD!
Xiaomi’nin ilk hedefi ise ABD oluyor. Notebook, sanal gerçeklik gözlüğü, akıllı saat, elektrikli bisiklet, mobil cihazlar ve tablet gibi teknolojik ürünleri ard arda kullanıcılar ile tanıştıran Çin firması, Eylül ayında yapacağı tanıtıma dair bilgiler aktardı. ABD’deki potansiyeli değerlendirmek isteyen firma bu yöndeki girişimini, yeni tanıtım etkinliğini ABD’de yaparak gerçekleştirmek istiyor. Ekim ayında tanıtımı yapılacak yeni ürünleri Amerika’da yapacağı netleşirken tanıtımı yapılacak ürünler hakkında da az da olsa detay verildi.

Farklı Cihazlar Tanıtılacak!
Ekim ayındaki Xiaomi tanıtım etkinliğinde beklenen sadece akıllı telefon modeliyken, firma beklentileri yükseltti. Özellikle Samsung ve iphone’u hedef alarak dev firmalar ile rekabet etmek isteyen firma, amiral telefon modelinin yanı sıra farklı teknolojik ürünlerini de tanıtacak.

Tanıtımda android tv ve google ürünlerinin de tanıtımda yer alacağı aktarıldı. Xiaomi’nin yeni telefon modeli ise en çok merak edilen konumda. 6 Yıllık firmanın hızlı büyümesi, dev markalarında dikkatinden kaçmış değil. Nasıl bir cihaz sunacağını onlarında merakla beklediği tahmin ediliyor. Xiaomi ise klasik özellikler ve yeni tasarım mı sunacak yoksa rekabet edeceği cihazlardan farklı özellikler mi tanıtacak merak ediliyor.

YORUMLAR


    0 YORUM

Sitemizde yayınlanan içeriklerin telif hakları Teknovakit.com'a aittir. Kaynak gösterilmeden, kanuna aykırı şekilde izinsiz olarak kopyalanamaz ve harici yerde kullanılamaz.