USD
EURO
ALTIN

Yılbaşı İçin Teknolojik Hediye Rehberi!

Yılbaşında sevdiklerinize teknolojik bir hediye almak istiyorsanız sizler için güzel bir rehber hazırladık. İstediğiniz maliyetlerde karşınızdakini mutlu etmeye yetecek mükemmel teknolojik hediyeleri listeledik.

Yılbaşı İçin Teknolojik Hediye Rehberi!

Yılbaşına kısa süre kala ne tür bir hediye alsam diye düşünüyorsanız ve bu noktada hediye alacağınız kişinin bir teknoloji hastası olduğunu biliyorsanız işinizi kolaylaştırmak adına Teknovakit ailesi olarak olaya el atıyoruz. Özel günleri hediye almadan geçmek istemeyenler, hediye almak isteyip de ne hediye alacağına karar veremeyenler şu dakikadan sonra fazla düşünmelerine gerek kalmayacak. Çünkü alınabilecek en iyi teknolojik hediyeleri listeliyoruz.

Bir zamanlar hediye almak dertken, şimdi ise seçenek çok daha fazla. Özellikle teknoloji konusunda. Eskiye gittiğimizde teknoloji denildiğinde akla kısıtlı ürünler geliyordu. Bilgisayar, telefon, fotoğraf makinesi, oyun konsolları. Başka? Açıkçası bunu genişletmek pek mümkün değildi. Kısıtlı olduğu kadar maliyeti yüksek ürünler olduğu da bir başka problem. Fakat bu yılbaşı için alacağınız hediye ile hem siz hem karşınızdaki mutlu olabilecek. Hem de bütçe dostu teknolojik hediye ile.

Bluetooth Kulaklık
İlk bakışta sıradan kaba bir bluetooth kulaklık hayal ettiyseniz hemen o düşünceyi aklınızdan çıkarın. Günümüz teknolojisine daha uygun tasarımlarda sunulan bluetooth kulaklıklar var. Hem erkeklerin hem de kadınların rahatlıkla kullanacağı Meizu Sports EP51 model kulaklık size konumuz üzerine tavsiye edebileceğimiz ilk ürün. Müzik dinlemek, kulaklık ile konuşmak vb görevleri yerine getirebilen kulaklık oldukça şık bir hediye olabilir.

Slim Powerbank!
Çoğumuzun hayatta fazlaca işi düşen powerbank ürünler hala revaçta. Sadece bir gün dayanabilen şarjlar bazı zaman yarım günde bitebiliyor. Böylesine bir durumda kimin powerbank ihtiyacı olmaz ki? Eğer bu konuda biraz da görsel tasarıma önem veriyorsanız Xiaomi’nin powerbank ürünlerini tercih edebilirsiniz. Sıradan ve kalitesiz ürünler almak yerine daha ince tasarımlı, yüksek mAh değerine sahip powerbank, karşınızdakini mutlu edebilir. Eğer teknoloji ile haşır neşir biriyse mutlaka beğeneceği bir ürün olur.

Akıllı Bileklik
Bu yılın moda ürünlerini listeye almazsak hata etmiş olurduk. Akıllı bileklikler oldukça şık tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Cep telefonunuza gelen bildirimleri uzaktan haber verebilen, haber verdiği gibi mesajları telefonunuzdan uzak olsanız bile okumanıza olanak tanıyan, kalp ritmi, nabız vs gibi ek özelliklere sahip uygun fiyatlı bir ürünü kim istemez? Pahalıdır diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Xiaomi, İWoon, Veryfit gibi markalara göz atmanızı tavsiye ederiz. 50-100 Lira arasına müthiş bir hediye alabilirsiniz.

Drone Modasına Ayak Uydur!
Bu yıl ağzımıza en fazla aldığımız kelimelerden biri de drone. Hızlı gelişim gösteren drone ürünler her teknolojiye ilgi duyan insan için merak edilesi üründür. Geçmişimizde kumandalı helikopterlere olan ilgimiz bu yıllarda drone ürünlerine kaymış durumda. Drone almak ise oldukça düşük maliyetli. Fakat kullanan kişi açısından oldukça heyecan verici. Düşük maliyetlerle 100-200 TL arasında mini drone ürünler mevcut. Gözünüz arkada kalmadan alabileceğiniz bir hediye olur.

Sanal Gerçeklik Gözlüğü!
Bir diğer hediye önerimiz de sanal gerçeklik gözlükleri. İster düşük maliyetli ister yüksek maliyetli. Her bütçeye uygun ürün yelpazesi olan sanal gerçeklik gözlükleri de oldukça ilgi duyulan ürünlerden biri. Tek başına yeterli olmaması ise en büyük handikap. Çünkü sahip olmanız gereken oyunlar olmadığı sürece tek başına yeterli değil.

Yüksek Maliyetli Teknolojik Ürün İsteyenlere Özel!
Param var kardeşim 50-100 liraya hediye alırsam o ilişki biter diyorsanız sizi de düşündük zengin kitle. Alacağınız bir akıllı saat sizin ilişkinizi kurtarır mı bilinmez fakat iyi bir tercih olacağı kesin. Eğer aksiyon sporları ya da çeşitli sporlar yapan, video çekmeyi seven birine hediye almayı düşünüyorsanız GoPro aksiyon kameraları onu mutlu edecektir. Çık kardeşim çık diyorsanız Apple ürünlerine ne dersiniz? iPhone 7, Macbook Pro iyi bir hediye olabilir.

YORUMLAR


    0 YORUM

Sitemizde yayınlanan içeriklerin telif hakları Teknovakit.com'a aittir. Kaynak gösterilmeden, kanuna aykırı şekilde izinsiz olarak kopyalanamaz ve harici yerde kullanılamaz.